Informační systémy
pro prodejce a servisy automobilů

Carsys vám pomáhá generovat zisk!

Jak se k nám dostanete

Jak se k nám dostanete


Podrobnější mapa - Rubeška 1, Praha 9
     GPS: 50.1113367N, 14.4957153E

 

Rubeška 1
             Vjezd Rubeška 1.
     

Zadní vchod
                Zadní vchod
     

Autem: přes křižovatku náměstí OSN nebo Na Balabence přijedete do ulice Sokolovská. Tato ulice přetíná říčku Rokytka. Zde je světelná křižovatka, kde z ulice Sokolovské je možné odbočit do ulice Na Břehu (z křižovatky náměstí OSN vpravo, z křižovatky Balabenka vlevo). Ulicí Na Břehu po 60 metrech jedete pořád rovně kdy po přejezdu zpomalovacího retardéru jste již v ulici Rubeška. Na konci této ulice je vlevo béžová administartivní budova Rubeška 1. Můžete využít 3 parkovací místa pro návštěvy (označeny SOLITEA), které jsou po vjezdu hlavní branou v zadní části parkoviště.

Metrem: trasa B, stanice Vysočanská, jděte východem do ulice Sokolovská, odbočte vlevo do ulice Sokolovská (směr centrum Prahy), pak po cca 300 metrech na světelné křižovatce odbočte vpravo du ulice Na Břehu, tato ulice po 60 metrech plynule přechází do ulice Rubeška, po dalších 150 metrech je vlevo béžová administartivní budova Rubeška 1.

Tramvají: zastávka Nádraží Vysočany, ze zastávky v ulici Sokolovská jít směr centrum Prahy, pak po cca 250 metrech na světelné křižovatce odbočte vpravo du ulice Na Břehu, tato ulice po 60 metrech plynule přechází do ulice Rubeška, po dalších 150 metrech je vlevo béžová administartivní budova Rubeška 1.

Autobusem: zastávka Vysočanská, projít okolo nákupního centra Galerie Fénix do ulice Sokolovská (směr centrum Prahy), pak po cca 400 metrech na světelné křižovatce odbočte vpravo du ulice Na Břehu, tato ulice po 60 metrech plynule přechází do ulice Rubeška, po dalších 150 metrech je vlevo béžová administartivní budova Rubeška 1.

Vlakem: stanice Praha Vysočany, výstup směr metro Vysočanská, odbočte vpravo do ulice Podnádražní, po 100 metrech přijdete na roh ulice Rubeška. Vpravo je béžová administartivní budova Rubeška 1.

© Carsys s.r.o. | Rubeška 1, 190 00 Praha 9 | tel: 236 190 190 | info@carsys.cz