Informační systémy
pro prodejce a servisy automobilů

Carsys vám pomáhá generovat zisk!

O webu

O webu


Internetové stránky firmy Carsys vytváří a provozuje firma Carsys s.r.o., výrobce informačních systémů pro prodejce a servisy automobilů.

Design: © Vlastimil Svoboda - ateliér grafického designu a © Carsys s.r.o.

Kvalitní grafický design návrh logo webdesign www prezentace logotyp


Logo pro uživatele Carsystemu

Software pro autoservis, prodejce aut, autobazar a autopůjčovna

Software pro autoservis, prodejce aut, autobazar a autopůjčovna

Jste spokojenými uživateli našeho informačního systému a chcete s tím seznámit vaše návštěvníky vašich internetových stránek?

Připravili jsme pro Vás dvě varianty malých odkazovacích tlačítek (viz. vlevo) pro vaše stránky. Umístěte níže uvedený HTML kód na své stránky a naše logo se bude zobrazovat automaticky.

Statické logo
<a href="http://www.carsys.cz/"><img src="http://www.carsys.cz/Logo_CARSYSTEM.gif" alt="Software pro autoservis, prodejce aut, autobazar a autopůjčovna" title="Carsystem - informační systém pro prodejce a servisy automobilů" style="width: 131px; height: 44px; border: none;" /></a>
Animované logo
<a href="http://www.carsys.cz/"><img src="http://www.carsys.cz/Carsystem_web.gif" alt="Software pro autoservis, prodejce aut, autobazar a autopůjčovna" title="Carsystem - informační systém pro prodejce a servisy automobilů" style="width: 88px; height: 31px; border: none;" /></a>


Použití obsahu

Text, grafika a všechny další prvky těchto internetových stránek jsou chráněny autorským zákonem. Jejich použití je možné pouze za podmínek uvedených na stránce právních doložek.

© Carsys s.r.o. | Rubeška 1, 190 00 Praha 9 | tel: 236 190 190 | info@carsys.cz