Informační systémy
pro prodejce a servisy automobilů

Carsys vám pomáhá generovat zisk!

Často kladené dotazy

Často kladené dotazy


Ceny jednotlivých modulů Vaší aplikace se platí na jeden rok?
Nikoliv, u nás zaplatíte jen za moduly, které budete používat, pouze jednou a to navždy. U nás nemusíte platit za to, že se rozhodnete používat naše řešení i další roky. Chceme s Vámi vybudovat dlouhodobý vztah a ne pouze na jeden rok.

Dokážete nám navrhnout systém a následně ho dodat na klíč?
Ano, my nejsme jen výrobci softwaru. Z naší dřívější praxe v dealerstvích zahraničních značek máme zkušenosti se zaváděním informačních systémů a s outsoursingem hardwaru. Proto Vám můžeme poskytovat i odborné konzultace a poradenství. Váš čas věnujte Vašemu podnikání, nám přenechejte starosti se zavedením systému.

Jestliže se naše firma rozroste a my si pořídíme další počítače, musíme potom přecházet na síťovou verzi Vašeho softwaru?
Ovšem že ne. Od prvopočátku byl náš systém vyvíjen pro síťové prostředí. Vy si pouze kupujete potřebný počet licencí. Naším cílem bylo vyvinout systém, který poroste s Vašimi požadavky bez nutnosti dalších finančních výdajů.

Jak rychle jste nám schopni poskytnout odbornou pomoc?
Asi Vás překvapíme, ale okamžitě. Stačí pouze splnit jednoduchou podmínku. Používat na Vašem počítači MS Windows XP nebo MS Server 2000 a vyšší, a mít nastavenu pevnou IP adresu u Vašeho poskytovatele připojení k internetu. Prostřednictvím funkce Vzdálená plocha (či Terminálový server) se pak naši zaměstnanci mohou po Vašem zavolání na technickou linku ihned připojit k Vašemu počítači a okamžitě Vám zajistit odbornou pomoc.

Můžeme si u Vaší aplikace přizpůsobovat tiskové výstupy, nebo si musíme počkat na vydání nějaké nové verze jednou za rok?
Tento Váš požadavek bereme jako samozřejmost, i když z praxe víme, že tomu vždy tak není.
V našem případě existuje několik způsobů. Buď si uživatel našeho softwaru upravuje tiskové výstupy sám prostřednictvím aplikace MS Access 2000 a vyšší, nebo prostřednictvím internetové pošty od nás obdrží upravený nebo úplně nový tiskový výstup.

Mohu Váš software použít pro jiný obor?
Jistě, náš systém již v základu obsahuje funkci, pomocí které jsme schopni uzpůsobit naše moduly. I když jsou primárně určeny pro vedení autoserevisu, prodeje aut, autopůjčovny a autobazaru, můžeme je jednoduše přizpůsobyt i pro jiné obory.
Obvykle tento požadavek mají firmy či soukromníci, kteří řeší servis, prodej a půjčovnu v různých oborech. Naší výhodou pro takovéto uživatele je fakt, že my v našich modulech nejen evidujeme údaje o majitelích nebo uživatelích zařízení, ale také popis těchto zařízení včetně jejich lokací, atd. Díky tomu můžete sledovat historii oprav na jednotlivých zařízeních, nebo za celou firmu. Dále u fakturovaných položek lze evidovat další údaje, jako jména techniků či mechaniků, doba opravy, datum opravy, atd. Další podrobné informace Vám rádi sdělíme. Využijte prosím našeho kontaktního formuláře

© Carsys s.r.o. | Rubeška 1, 190 00 Praha 9 | tel: 236 190 190 | info@carsys.cz