Informační systémy
pro prodejce a servisy automobilů

Carsys vám pomáhá generovat zisk!

Školení
Úvod » Software » Školení

Nabídka školení pro uživatele Carsystemu


Uspět v dnešní době plné počítačových technologií si vyžaduje nejen vlastnit počítač s patřičným programem, který je specificky určen pro Váš obor podnikání, ale také mít základní znalosti a umět ovládat tento program. A právě díky základnímu školení, které máme pro Vás připravené, můžete vytěžit maximum činností z našeho programu Carsystem. Nemusíte být samouky, kteří se po několik dní či týdnů prokousávají k tíženému cíli, ale během jediného dne se naučíte základům ovládání programu, a případně se dozvíte i další možnosti, kterými se můžete odlišovat oproti Vaší konkurenci.
Školení Carsystemu

Školení pro autoservisy - základní dovednosti

Toto školení je určeno všem uživatelům Carsystemu z řad autoservisů, kteří přijímají vozidla, vystavují zakázkové listy, evidují použitý materiál, ukončují zakázky a fakturují je.

 Více informací


Easy service - školení

Toto školení je určeno všem uživatelům a zájemcům o modul Autoservis v provedení Easy service, kteří přijímají vozidla, vystavují zakázkové listy, evidují použitý materiál, ukončují zakázky a fakturují je.

 Více informací


TERMÍNY:

Termíny školení jsou stanoveny dle poptávky. Samozřejmě Vám můžeme zajistit i jiný, Vám vhodný termín. Prosřednictvím tohoto formuláře nám sdělte o jaký typ školení by jste měli zájem a v jakém termínu by Vám vyhovovalo.

TémaDatumDenČasDélka školeníPoznámka
EASY Service 1,5 hod
Zakládní dovednosti - FULL Service3 hod

MÍSTO KONÁNÍ:

Školení bude probíhat v naší klimatizované prezentační místnosti v sídle společnosti.

Adresa je: Carsys s.r.o., Rubeška 1, Praha 9.
Více se dozvíte na naší stránce Kontakt.


© Carsys s.r.o. | Rubeška 1, 190 00 Praha 9 | tel: 236 190 190 | info@carsys.cz